Kedim Ben Odadayken İki Üç Dilim Süzme Peynir Yemiş Mutfak Kapısını Açmış 6 Aylık

reinefee17

Kedim ben odadayken mutfak kapısını açarak iki üç dilim süzme beyaz peynir yemiş daha önce revani yemişti ishal olmuştu ona insan yiyeceği vermiyorum kolluyorum fakat 6 aylık obur bir kedi endişeliyim bir şey olur mu

7 CEVAP

hannnngggg

ohhh yarasın masallah, en fazla sindiremez kusar benim kedimde ben kahvaltı hazırlarken bir tabak çecil peyniri yemişti ve hepsini kusmustu

reinefee17

teşekkür ederim ilk kez kedi bakıyorum maması dışında yaş mama ve ödül maması kullanıyorum ama kaşla göz arasında yapmış yapacağını şuan ergenlikte sanırım ondan dolayı biraz fazla yaramaz kontrol etmekte zorlanıyorum internette okudum sizin söylediğiniz yazıyordu cevabınız için teşekkür ederim

teddybal

revani yiyen kedi mii😅
aman dikkat edin, her zaman her şeyi kusamayabilir çünkü, peynir de tuzlu onlar için o yüzden tercih edilmemeli ama bir kereden bir şey olmaz yemiş artık.

reinefee17

Ya sormayın annem ve teyzem borcamı masanın üzerinde bırakmış bizim deli de yemiş dört aylıktı o zaman ama daha sonra tatlı yemeye çalışmadı

myluvchanel

peynirden bir şey olmaz ama revani baş parmağınızdan büyük bir parçaysa dikkat edin, kedi ağzının tadını biliyormuş

myluvchanel

peynirden bir şey olmaz ama revani baş parmağınızdan büyük bir parçaysa dikkat edin, kedi ağzının tadını biliyormuş

reinefee17

revani yiyeli bir aydan fazla oldu ishal olmuştu ama çok korktum haklısınız ağzının tadını biliyor