Köpeğim Kusuyor

kopekkk

Sabah mamasını verdim gayet iyiydi yedi hemen sonrasında sanki boğazına bisey takılmış gibi kendini öğürtmeye çalıştı ve bir süre sonra çim yemeye başladı sonrasindaysa birkaç dakika aralıklarla 5 kere kustu kusmugunda mamalar neredeyse öğütülmemisti ve örtüsünün parçaları vardı biraz da büyük parcalardi su an kusmasi duruldu ama endişeleniyorum sizce kusması yutmuş olduğu örtüden mi kaynaklanıyordu şu an aslında çok sevdiği seyleri sadece kokluyor ve yemiyor ve sürekli su iciyor

5 CEVAP

edadnmzr

Örtü mü yemiş ? Ondan kusuyordur tabi çıkarmaya çalıştığı için. Devam ederse veterinere götürün

kopekkk

edadnmzr evet kalın bir battaniye gibi epey büyük parcalar yutmuş hemde bir daha hiç kusmadi mamasını da yedi

Renklipati

Köpek beslemedim fakat, kedilerde bile yabancı cisim yuttuğu zaman kusma halsizlik iştah kaybı oluyor, sizinde kumaş yemiş büyük ihtimalle o yüzden kusuyor yabancı cisimden dolayı

edadnmzr

Çıkarmıştır o zaman hepsini bence. Hareketliliğinde iştahında sıkıntı yoksa sorun yoktur

kopekkk

Enerjisi de eksilmiş gibi değil oyun oynuyor