Ankara’da Ücretsiz İç Hastalık Tedavi Desteği Nereden Alınabilir..?

iso_3406

Ankara Polatlı ilçesinde bulunan 2 yavru annesi olan bahçe kedimiz. 10 gündür yemek yemiyor denilebilecek kadar beslenmeden uzak. Neşesiz, durgun ve hayata küsmüş gibi. Veterinere götürdüm günlük 400 TL den 4-5 gün kalmasını ve 1600-2000 TL talep etti. Tüm duyarlı ve hayvansever arkadaşlardan, bu anne kedişin nerede ücretsiz kontrol ve tedavisinin yapılabileceğini şahsıma bilgilendirmelerini önemle istirham ediyorum.
Tüm sahipli sahipsiz dilsiz kullarımıza şifa ve sağlıklı ömürler dilerim.

2 CEVAP

fcylan

size uzak olacak ama Kurtuluş Evcil Hayvanlar Sağlık Merkezi ile görüşebilirseniz haftaiçi mesai saatleri içinde bakıyorlar ama yatılı almıyorlar, gidip gelmeniz gerekebilir. Sokak hayvanı olduğunu belirttiğiniz de ücretsiz yardımcı oluyorlar.

Bir fikrim yok. Üstte kalsın