Annesiz Yavru Kedi

aliberken

Arkadaşlar Merhaba
Sokakta yan binamızda yavru bir kedi var 2 3 gündür geceleri miyavlayarak herkesi uyandırıyor.Annesi yok.Arabaların altına giriyor ve binada boruların geçmesi için açtıkları bir delik var boruların içine saklanıyor insan görünce.Binada oturanlar beslemeyip bakmadıkları yetmezmiş gibi beslemeye gittiğimde deliği kapat kedi bizi rahatsız ediyor diyorlar.Beslemek için evde kedime verdiğim yaş mamalardan veriyorum.Yetişkin kediler için olan yaş mamadan yerse sıkıntı olur mu ? Başka yemesi için neler verebilirim ? Kuru mama yemek için daha çok küçük.

2 CEVAP

KedimVar

Sikinti olmaz. Kuru mamayi islatarak verin. Ciger, kiyma, tuzsuz peynir, yumurta, suyla karistirilmis laktozsuz sut, kedi sutu tozuyla yapilmis sut verebilirsiniz.

aliberken

Teşekkürler.