Kumunu Değiştirdim

selimcanklnc

Kedimin kumunu değiştirdim tamamen kokulu olanlardan aldım önceki aldığım kalmadığı için bende kabını yıkayıp temizledim ve öyle koydum kumu kedimde mamasını yedi suyunu içti yoğurtta yedi kaç saattir kumuna hiç birşey yapmadı mamayıda arada yiyor geliyor yine kumdan dolayı yapmıyor olabilir mi

5 CEVAP

efruzg

Bende kedimde bu durumu yasadım:) illaki yapıyor merak etmeyin :) tekrar değiştim onda bi miktar eski kum koydum hemen yaptı.

selimcanklnc

benimkide yeni yaptı şuan bi rahatladı bende rahatladım

KedimVar

Sanmam.

selimcanklnc

Anormal bir durum yok yani yedikten sonra tuvaletini yapardı o yüzden dikkatimi çekti

miasugok

Sorun çözülmüş gerçi ama yine de söyliyim benim kedim ne zaman kum kabına gitsem gelip beni izliyo temizlemek için falan gittiğimde koşarak geliyo. Hassaslar galiba bu konuda.

Ben kumunu değiştirirken de izliyordu ben de alıp yeni kumuna oturttum patileriyle oynadım biraz falan hiç sorun yaşamadık böylece deneyebilirsiniz bir sonraki kum değiştirmenizde