Kedim Cikoltali Kek Yedi..

KubraBilgin

Merhaba demin kedim bu resimdeki gisterdigim yeri yedi endiselenmelimiyim yoksa sorun olmaz mi cok cikoltanin zehirli oldugnu biliom ondan :(

5 CEVAP

reinefee17

Şuan gördüm bence çok küçük bir kereden bir şey olmayabilir umarım olmaz

reinefee17

Fotoğrafı göremiyorum ama benim ki revani yedi düşünün revani bugün süzme beyaz peynir yemiş tatlı sindirim sistemleri için zararlı ama benim ki yediğinde ishal oldu muhtemelen sizde bunu yaşayacaksınız ya da belki kusabilir bir ihtimal

duman_cat_world

çikolta değil çikolata :)

az yediyse sorun olmaz.

orhdoner

Merhaba dikkat edin şekerli gıdalardan uzak tutmaya çalışın belki birazdan birşey olmaz ama bir dahaki sefere olabilir çünkü onlar için çok zararlı çok geçmiş olsun 🙏

Warriorsans

Fotoğraf yok ama az yediyse bir şey olmaz şans da biz fark etmeden bazen bir şeyler yiyor