Kedimin Kakası Küçük Küçük

byzzdly

Kedim 3 yaşına girecek az kaldı ve doğduğundan beri kakası küçük küçük sanki koyun keçi kakası gibi. Renginde bir sorun yok normal sadece boyutu böyle uzun değil. Küçük küçük parça parça. Malt da kullanıyoruz ama hiçbir değişiklik yok. Bir sağlık problemi de yok çok şükür. Neden olabilir böyle bir şey yaşayan var mı normali mi böyle

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba bizim de arada oluyor her zaman degil bir ara astım tanısı olduğundan dolayı royal canin alerjik mama verildi bize onu yediklerinde çok kötü kabız oldular aynı dediğiniz gibi çıkıyorlardı sonra mamayı değiştirdim düzeldi ayrıca haftada 3 kere probiyotik yoğurt ya da kefir verebilirsiniz bagırsak florasını düzenler çok geçmiş olsun şimdiden 🙏

huqi

Kabızdır büyük ihtimal benim smokin kedimin dişleri yok mamayı da yuttuğu için hep kabız, sizin dediğiniz gibi kakası küçük küçük çıkıyor. Diğer kedim de öyle bir şey yok. Belki de maması kabız yapmıştır hekiminize danışın bence.