Mama Degisikligi

nisaerogluu

1 yasina girmesine ragmen royal canin yavru kedi mamasi kullaniyordum birkac gun once kisirlastirdik ve royal caninin kisir kedi mamasina gectik ama kedim sevmedi sanirim cok cok az yiyor. Eski mamasiyla karistirarak mi vereyim mama degisikligi mi yapmaliyim? oyle yapacaksam hangi markayi onerirsiniz

3 CEVAP

Palyaco

Eski mamasiyla karıştırın birden geçmek alışık oldukları mamadan dolayi diğer mamayi yadirgiyorlar

Palyaco

Exclusion tavsiyemdir kisir mamasi daha küçük daha çabuk kırılıyor royal kisir cok sert bir mama

NorthNight

Kısır kedi mamalarını diyet ürünleri gibi düşünün pekte lezzetli olmuyorlar. Direk yavru kedi mamasından ona geçince pek hoşuna gitmemiş olabilir. Bence bir süre karıştırarak verin alışsın.