Mamalar Uçmuş, Yeni Mama Önerisi?

Faye

İki kedime aylik aldığım 270 tl nd kısır maması şimdi olmuş 420 lira. Elimizden bir şey gelmemesi çok sinir bozucu ama tüm mamaların fiyatı uçtu gerçekten. Nd kalitesinin altına asla düşmek istemezdim fakat artik alim gücüm buna yetmiyor. İçeriğinin fiyatina göre iyi olduğunu düşündüğünüz 5kg 300 lira alti mamalar önerin lütfen.

3 CEVAP

Gofrettiin

nd den diğer düşük mamalara birden geçmenizi önermem, hills önerebilirim fiyatı uygun

Palyaco

Exclusion İtalyan malı nd gibi 12 kg 500 tl 8 aydır kullanıyorum bundan başka yemiyor artik

simbakedi

bozita, sanabelle, brit care ( ishal şikayeti fazla, benimki de bugüne kadar bozita+nd+acana yemesine rağmen kakasını çok kokuttu ), proplan