Yinemi Kizginlik

sedosayan

kdim yine miyavlamaya baskadi hareketleri degisti sizce sebep nelerdir

7 CEVAP

KedimVar

Sizinki zaten kisirlastirilmisti. Bir sorunu olabilir. Agrisi olabilir. Her hangi bir degisiklik yaptiysaniz son gunlerde ona tepki veriyor olabilir. Ya da yeni ameliyat oldugu icin boyle bir donemde sevginize daha cok ihtiyaci oldugu icin sevilmek istiyordur.

Denizzzzzz

Bazen kedilerde baZı davranışlar alışkanlık yapabiliyor erkwn kısırlaştırmaları bu yüzden öneriyorlar ama yavaş yavaş aZalarak geçecektir.tabi miyavlama tarzıda önemşidr siz kedinizi tanırsınız bir sıkıntı mı var eali miyavlamalarınamı benziyor iyi kestirmeniz lazım

Nursenaaaa

Kızgınlık Dönemine girmiştir bir yaşındaysa kısırlaştırın

Aydancat

Ben kedimi bir kez ciftlestirdim ve sonra sahiplendirdim yavruları 6 yavrudan 2 sini ben aldım 3 yavruyu verdik:) yaklaşık 1 ay sonra kısırlaştırmayı düşünüyor veteriner

sedosayan

yani normalmi

KedimVar

Bilemiyorum. Neye miyavladigina gore degisir. Normaldir diye dusunuyorum. Bol bol sevin, ilgilenin.

Lunasibirya

Kızgınlık olabilir en kolay Ve sağlık açısından en doğru karar kısırlaştırmak