Jack Russell İçin Uygun Ödül Maması

Kerem1601

Merhabalar, 3.5 aylık Jack Russell'ım ödül maması beğenmiyor, Pedigree biftekli mama denedim en son, koklayıp bıraktı. Kendi mamasından başka hiçbir şey yemedi(Kuzulu Pro Plan). Tavsiye edebileceğiniz ödül maması var mıdır acaba ?

7 CEVAP

GoldenOdin

http://www.*******.com.tr/gimdog-nutripockets-junior-mix-kopek-odul-gevregi?gclid=EAIaIQobChMIx93r8Pz71QIVyW4bCh1BmQAFEAQYAiABEgKKkfD_BwE

KedimVar

Orijen
Profine
Gimdog
Markalari guzel.
Profine in ve orijen in %100 et Olan odul mamalari var.

Cotontzu_Siri

Naturalis adramys barfers bio, 8in1, orijen, brit lets bite

miasugok

Arkadaşlar sanabelle thanks snacks kullanan var mı mama alırken hediye ettiler kullanıyorum kedim de yiyor ama içime kurt düştü şimdi

Lunasibirya

Trixse yavru köpek ödül maması deneyebilirsiniz benim 2 aylık jack russelım var seve seve yiyor

Lunasibirya

Ama balıklı kullanmanı önermem koku yapıyor

TheTurk

Orijen ödül mamasına hayır demez. Pahalı gelirse Gimdog da deneyebilirsiniz. Ödül mamasının küçük boyutta olmasına dikkat etmelisiniz. Tırnak büyüklüğünde kaşar peynir de deneyebilirsiniz.