4 Buçuk Aylık British Dişi Kedim 1500Gr

catririas

Kedim çok istahsız 4 bucuk aylik bir kediye 1500 gr normal mi

9 CEVAP

hannnngggg

bana biraz zayıf geldi sanki ama dişiler böyle oluyor daha yavru sayılır zamanla kilo alır ve dişi kediler biraz daha narin zarif oluyorlar, size cok zayıf geliyorsa yaş mamayı biraz arttırabilirsiniz birde kısırlastıktan sonra kilo almaya meyilli oluyorlar benim kedimde suan 10 aylık 3.100 gr

buusracikk

Kilosu normal bence kemikleri görünmüyorsa hali hareketi de normalse korkmanıza gerek yok. Benim kız da 7 aylık 3.200 kilosu ama kucağıma aldiğimda çok hafif inanamiyorum 3 kilo olduğuna

NorthNight

Bizimkide british 1,5yaşını geçti. En son 3,2 kg ydu. Genel olarak benim kedimde iştahsız, bi kaç yaş mama denemiştik yiyordu ama yalandan öyle tadımlık yiyip bırakıyordu. Geçenlerde pro plan ve schesir aldım denedim onları baya güzel yedi. Şöyle örnek vereyim az yediği markada 3 günde 85gr mamayı bitiremiyordu. Bunlarda bi günde 2-3 gün halinde veriyorum bitiriyor versem daha yer öyle sevdi. Sizde farklı yaş mamalar deneyebilirsiniz damağına uygun bir şey bulursanız severek yiyecektir.

orhdoner

Merhaba benim de dişi kedim 1,5 yaşında 3,5 kilo ama sağlıklı çok şükür kiloya çok takılmayın ilerleyen zamanlarda alıyorlar zaten sağlığı yerindeyse iştahı iyiyse problem olmaz. Seviyorsa iyi içerikli yaş mama ve haşlama tavuk et kemik suları yapın en azından toparlamasına yardımcı olur.

catririas

Cevaplar içinde teşekkür ederim arkadaşlar

blue_hpood

et, balık, ciğer vs haşlayıp vermeyi deneyin. kaliteli bir yaş mamayla besleyin ve fırsatınız varsa sadece bunlarla besleyin, yoksa yaş mamayı arttırın.

hannnngggg

yaş mama nutrifeline güzel içerik olarak ve cok fazla çeşidinin olmasını bayağı beğeniyorum ben başarılı buluyorum, felicia içeriği güzel olduğu söyleniyor çok fazla memnun kişi var ben denemedim nedense bu markaya karşı bir ön yargım var, hills yaş mama içeriği kötü, nd gimcat schesir, nispeten me-o önerebilirim

Lils

Kedimi 4 aylık gibi sahiplendim ben. 1 kilo bile yoktu ve çok zayıftı. 1.5 kilo gayet normal bence. Kemikleri belli olmuyorsa sıkıntı yok.

catririas

Yaş mamayı yaklaşık 1 aydır veriyorum nutri,felicia,hills verdim sizce iyi icerikliler mi kullandığınız var mı aralarında