Kedim Evden Kaçıyor

yaseminece

5 aylık kedim 1.kat balkondan atlayıp evden kaçıyor ve bunu oyun haline getirdi.Yan bahçede buluyorum çoğu zaman.Bahçeye de çıkarıyorum her gün kontrollü bir şekilde.Neden kaçıyor olabilir?

3 CEVAP

SelinTuksal

eve tıkılı kalmıştır. ama bana sorarsanız 5 aylık bir kedinin her gün 1. kattan atlaması tehlike oluşturabilir

Yampirik

bir kere dışarıyı görüp keşfettiği için dışarısı daha cazip geliyor olabilir.

yaseminece

Çok yüksek değil,atlayabileceği yükseklikte.Dışarıya da kontrollü bi şekilde çıkarıyordum sanırım dışarısı daha cazip geldi.