Kedim Cok Haksiz Sürekli Uyuyor Mama Yemiyor Veterinere Götürdük Kanında Yüksek Enfeksiyon Var Dedi

Mirmir16

Kedim cok halsiz sürekli uyuyor mama yemiyor Veterinere götürdük kanında yüksek enfeksiyon var dedi serum taktı tedaviye aldı sizce kötü birşey mi bu enfeksiyon iyileşir mi acaba kedim daha bebek 4aylik:(

2 CEVAP

NorthNight

Enfeksiyon etkenini veya lökosit değerlerini bilmeden net bir şey söylemek mümkün değil. Yani inatçı bir enfeksiyonda biraz daha uzun bir tedavi gerekirken bazen bi kaç gün de hallolabilir. Umarım antibiyotiklere hızlıca yanıt verip biran önce toparlar, çok geçmiş olsun.

Cook

Kan sonuçları elinizde varsa yeni soruda ekler misiniz