Evdeki 2 Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum. İstanbul Da Ücretsiz Kısırlaştırma Yapan Belediye Veya

mavi9758

SEVGİLİ PET LEBİ ÇALIŞANLARI çok sevdiğim 6 aylık kedilerim var bumları kısırlaştırmak istiyorum fakat 850 tl masraf çıkıyor maddi durumum ancak onların bakımı ve aşıları maması gibi masrafları karşılayabiliyorum mümkünse k.çekmece cennet avcılar ve bu çevrede ücretsiz kısırlaştırma yapan yerler varmı avcılar veterinerliğini aradım ücretsiz olması için sokak hayvanı olması şartı var dedi ben bu kuzuları sokağamı atayım dedim onlarda at bakamıyacaksan neden aldın dediler bana acil bir çözüm saygılarımla

12 CEVAP

Cotontzu_Siri

6 ay kısırlaştırma için erken, 1 yaşına kadar bekleyin. Kediniz cins değilse ücretsiz yaparlar. Bir de biz çalışan değiliz, üyeyiz :)

apovlitos

cins olup olmamasına bakmıyorlar ne yazık ki. sahipli olup olmadığına bakıyorlar. yani kediye evde baktığınız için ücrete tabii tutuluyor. istanbulda anadolu yakasında kadıköy belediyesi ücretsiz kısırlaştırma yapıyor fakat arayıp randevu almanız gerekmekte.

efruzg

Sokaktaki kedilerden baska belediyeler ücretsiz kedi kısırlastırmıyorlar malesef

apovlitos

sahipli ve sahipsiz kedilere ücretsiz kısırlaştırma yaptığını biliyorum fakat köpeklere yapıyorlar mı bilgim yok. öğrenirsem yakın zamanda haber veririm. oradan pek şikayet de duymadım ama gitmediğim için bilemiyorum açıkçası. diğer özel veterinerler gibi uzun süreli ilgilenemiyorlar, operasyondan sonra ilgilenmek size kalıyor diye biliyorum.

apovlitos

-öğrendim yanılıyormuşum maalesef- sahipli hayvanlara ücret alıyorlarmış artık. tek artı yönleri gezici veterinerleri olması. aradığınızda gelip sokakta bulduğunuz yaralı hayvanı alıp, tedaviden sonra yerine koyuyorlar.

KedimVar

Eger kedileriniz tekirse ucret siz diye biliyorum.

KedimVar

Eger kedileriniz tekirse ucret siz diye biliyorum.

KedimVar

Eger kedileriniz tekirse ucret siz diye biliyorum.

mavi9758

cins kedi değil biri tekir diğeri beyaz nerde yaparlar bir iletişim tel varmı acabaayrıca
cevap verdiğiniz için teşekkürler

KedimVar

Beyaz Olan Ankara ya da van kedisi olabilir. Ona yaparlar mi bilmiyorum ama tekire yapmalari lazim.

Ozzge

Apovlitos,Kadıköy belediyesi sahipli hayvanlara da mı kısırlaştırmayı ücretsiz yapıyor, emin misiniz? Yapıyorsa da kedi ya da köpek hepsine mi

apovlitos

yanlış bilgi vermiş olmayayım, eskiden olan bir şeydi bu şimdi değişmiş de olabilir. yarın öğrenip yazarım bilgileri size.