Acil Bakar Mısınız?

Merhaba petlebi sakinleri sizlere bir şey danışmalıyım. Hemen konuya giriyorum. Dişi bir kedim var kızgınlık dönemindeydi kendisi ve erkek kedim ile istem dışı yani istemiyordum kesinlikle karsıydım. erkek kedimle ciftleşirken buldum. Ama sadece 1 kez olduğuna eminim. Sizce hamile kalır mı kedim? Bu hafta kısırlaştırtacaktım oysaki ): lütfen bir şey söyleyin de gönlümü rahatlatın

8 CEVAP

orhdoner

Merhaba belli olmaz belki kalır belki kalmaz şimdi anlaşılmaz malesef ancak zaman geçerse anlayabilirsiniz erkek kedinizi kısırlaştırın belli olana kadar en azından geçmiş olsun şimdiden

theyusra

hamile kalmışsa bile yavrular hemen oluşamaz zaten, 1 hafta içinde kısırlaştırırsanız bir şey olmaz yani

edadnmzr

Kürtaj yapılıyormuş ama yaptırmayın bence, bilemedim :/ bekleyeceksiniz mecburen biraz zaman geçtiğinde anlaşılır. Erkek kedinizi kısırlaştırın bir daha olmasın bu süreçte. Dişi kediniz kaç aylık?

Ya internette olasılığın düşük olduğunu yazıyorlardı. Daha kedim kücük kürtaj mümkün müdür sizce

simbakedi

1 haftada ben de sanmıyorum ki bebek oluşsun. bence veterinere sorun onlar halleder.

Warriorsans

Veterinerle konuşun belki kısırlaştırmayı yapabilir. İnşallah hamile kalmamıştır.

Warriorsans

Veterinerle konuşun belki kısırlaştırmayı yapabilir. İnşallah hamile kalmamıştır.

NorthNight

Bildiğim kadarıyla dişi kedilerin gebe kalabilmesi için 1 çiftleşme yeterli olmuyor, daha doğrusu 1 kez çiftleştiğinde ihtimal düşük oluyor. Çünkü kızgınlık döneminde her gün aynı gebe kalma oranına sahip değiller 3-4.gününden sonra daha yüksek oluyormuş. Yani eğer kızgınlığa yeni girdiyse ve bir kez çiftleştiyse gebe kalması çok düşük ihtimaldir. Yinede siz veterinere danışın, net bilgiyi onlardan alabilirsiniz.