Royal Canin Fit

Merhabalar kedime royal canin fit mama almak istiyorum ,siz nerden aliyorsunuz uygun fiyatli onerdiginiz bir site varmi premium mamalar icin vs

6 CEVAP

orhdoner

Merhaba marka ma ma pet z shop pet im ce buralardan bakabilirsiniz alışveriş yapıyorum uyguna geliyor bazı mamalar siz de bakabilirsiniz 🙏☺️

********da petalemi diye biryerde çok uyguna geliyor kilosu 41 tl ye geliyor,ama orjinalliğinden emin olamadim

T.r.en.d.y.o.l.d.a

NorthNight

A ma.zo n da ilk alışverişe 30₺ indirim vardı geçenlerde hala devam ediyormu bakın isterseniz orada royal canin baya uyguna denk gelmişti. Bide geçen t rend yol indiriminde mavi reyon satıcısında baya uyguna aldım.

duman_cat_world

A.mazon prime ve marka.mama güvenilir.

Aliye87

Arkadaş pet, evcil sepetim, p e t z z s h o p, pet gross, trendyo l'da Kuzey Pazarlama.

Pek çok premium mamayı buralardan çok uyguna stokladım, eğer premium arıyorsanız.