Gentavet G Göz Damlası Kullanımı

wolfet

Yeni bir kedi sahiplendik. Eski sahibi göz akıntısı var onun için gentavet g göz damlası kullanıyoruz dedi. Daha öncede olmuş bu damlası ile hallolmuş şimdi yine var dedi. Neyse bu damlayı tam olarak nasıl kullanmalıyım bu akıntı problemi için ekstra bir şey yapmam gerekir mi??

5 CEVAP

Renklipati

Geçmiş olsun öncelikle, çoğu kedide yaşanan bir sorun aslında, ilacın yan etkisi olacağını sanmıyorum veteriner vermiş..size tavsiyem çok etkili çay ve papatya çayı bunlar çok iyi doğal antiseptik özellikte pamukla silerseniz düzenli hergun hem doğal zararı olmaz hemde çok etkili..

wolfet

Çok teşekkür ederim cevabınız için.. 12 saat arayla 3 damla kullandıklarını öğrendim ama benim merak ettiğim bu göz akıntısı neden olur ve bu damla bir yan etki yapar mı? İstenilen miktarda damlatmak pek kolay değil ne yazık ki..;)

orhdoner

Kesinlikle ilaç vermek damla damlatmak kolay degil göz akıntısı viral enfeksiyondan da olur başka bir sebepten de olabilir. Veteriner hekime gittiğiniz zaman söyleyin durumu bir kontrol edilsin ona göre bir yol izlenir hayırlı olsun kediniz Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle çay pansumanı çok iyi geliyor ayrıca sorun ne kadar damlatıyorlarmış ona göre siz de verirsiniz 🙏

wolfet

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için, bugünden itibaren çayı deneyeceğim.. İnşAllah en kısa sürede kolaylıkla iyileşir..