Ön Ayakları Olmayan Yavru Kedi

Lunasibirya

Arkadaşlar merhaba dün akşam bisiklet sürerken 1 aylık kedi buldum ama ön ayakları kanlar içindeydi ve acı acı bağırıyordu hemen elime aldım ön patileri kesilmişti bisikletimin ön sepetine ceketimi serip üstüne koydum Ve eve götürüp ön patileri sardım şuan veteriner de çok kan kaybetmiş bembeyaz bir kedi ben daha geç gitseymişim ölebilirmiş artık hani cani kestiyse Allah belasını versin ben sahiplendim kediyi önce tedavi yapılacak ondan sonra bende kalacak

10 CEVAP

Lunasibirya

Lütfen dua edin :( ameliyat başarılı geçmiş :) ama birsüre daha hastanede kalıcak bir kız Mış iyiki onu bulmuşum

GoldenOdin

Çok iyi yapmışsınız başka birisi olsa bakıp yoluna hiçbir şey olmamış gibi devam ederdi

GoldenOdin

Eğer siz onun iyileşmesine inanacaksanız iyileşecektir :)

SelinTuksal

Allah yardımcınız olsun, dualarımız sizinle.

bolt

Fotoğrafını merak ettim evinize gelince petlerime bolumune koyun

Lunasibirya

Ameliyat başarılı geçmesine rağmen kurtarılamadı maalesef Melek oldu:( ameliyattan sonra dışkısında Ve idrarında fazla kan görülmüş sonrada 1 saat sonrada Melek olmuş kuzum :((( kanlı dışkıdan sonra ilaç vermişler kontrol etmişler ama yok ahh neden insanlar hayvanlara karşı kötü davranıyor neden bacaklarını kesiyor

Lunasibirya

Anlamıyorum

bolt

Çok üzüldüm sizin adınıza ama siz yinede elinizden geleni yapıp onu kurtarmaya calismissiniz :(

Lunasibirya

O artık bir Melek goldenodin daha 1 gün olmasına rağmen ona çok bağlanmıştım iyileşmesine inanıyorduk çok cesurdu iğne yapılırken hiç yaramazlık yapmadı kontrolde bile harikaydı sanki ön ayakları varmış gibi yürümeye ve koşmaya çalışıyordu 1 günde sadece 1 günde bunlardır oldu ona okadar bağlandımki keşke gitmeseydi :( onu çok seviyorum canım kızım adını Melek koyduk o dünyanın en güzel meleği :(

SelinTuksal

:((