Acil Bebek Kedi Kusuyor

Filizos

Kedim 1 aylık annesini emiyor bir hafta önce bir rahatsızlığı olduğu boynunu tutamıyor etrafında dönüyordu sonra veteriner bize şurup önerdi çok iyi olmuştu sağlığı yerine gelmişti aniden bu akşam kustu bebek kediye göre çok fazla Bebek kedisi olup böyle bir durumla karşılaşan var mı ? Lütfen veteriner demeyin biz çok veterinere danıştık yavru için ölür dediler biz onu yaşattık ama aniden bu durumla karşılaşınca dünyamız karardı 😞

5 CEVAP

simsim1713

Benim de kedim bebekken kusmaya başlamıştı durduk yere fip oldu diye çok korkmuştum hatta :( halsizdi yemek de yemiyordu
Veterinere götürdüm kusma önleyici iştah artırıcı enjeksiyon yaptı bir de prebiyotik verdi 3 paket 3 gün boyunca yemesi için veterinere gittiğimiz günün sonunda normale döndü

buusracikk

Merhaba, kediniz ne yemişti? Yediği şey midesine dokunmuş veya sindirememiş olabilir yavru kedilerin midesi çok hassastır her besini kabul etmez mideleri

Filizos

Şimdi kusma kesildi ama karnı çok şişti yemek yemiyor sadece annesini emiyor veteriner kabız olabileceğini söyledi ama maalesef kaka çiş yapmıyor bir yöntemini bulamadık 😞

Poposuna masaj yapıyor musunuz bir pecete ile ,tuvaletini yapmasini tetikliyor

Benimde kedim tuvaletini yapamiyordu veterinerim çok az bi zeytinyagi icirebilirsiniz bir zarari olmaz demişti ,enjektorle icirdim faydasini gordum,benimkide yavruydu