Amelıyat Ipı

Merhaba kedim ameliyat 2 buçuk 3 hafta önce ameliyat oldu doktor 10 gün sonra ipler için gelin dedi ancak kişisel sebeplerden ötürü gidemedik bu zaman oldu herhangi bir sıkıntı oluşur mu? Iki gün daha gidemeyecegiz ama önemli bir durum olacaksa hemen götüreceğim. Lütfen yardım edin.

2 CEVAP

eriko

Veteriner hekiminize danışın bence

teddybal

Hata etmişsiniz bir an önce gidip aldırın daha fazla ertelemeyin, geciktikce enfeksiyona, otoimmun durumlara, sutürun alınmasının zorlaşmasına davetiye çıkıyor ki zaten alınması söylenen tarih geçmiş daha da geciktirmeyin. Geçmiş olsun.