Dogs Would Live Longer İf...

Cotontzu_Siri

Bu kitabı ödünç verebilecek veya nereden alabileceğimi bilen var mı?

13 CEVAP

bolt

D&R da vardı böyle bir kitap görmüştüm eğer bulursanız banda nerden aldığınizi söyler misiniz bende almayı dusunyorumda

KedimVar

Internette mutlaka satildigi bir site vardir.

GoldenOdin

Yalnız bu kitabın Türkçesi yok galiba

GoldenOdin

Aslında ******dan falan bulabilirsiniz

KedimVar

Kitap ne ile ilgili? Turkce sinin olmamasi daha iyi bence. Turkce ye cevirmeyi beceremeyebiliyorlar.

KedimVar

**********?

Cotontzu_Siri

D&R'da e-kitap olarak var. Ben okula götüreceğim için bana kitap lazım. Bunu alıp yazıcıdan çıktısını mı alsam.

Cotontzu_Siri

4 siteye baktım, hepsinde stoklarda yok. Türkiyede satılmıyor. Worldwide shipping bir site olması lazım.

Cotontzu_Siri

Ben ingilizce istiyorum zaten

Cotontzu_Siri

******da stoklarda kalmamış

Cotontzu_Siri

Yok

Selen_Ozer

Stoklar uzun sürede geliyor amozan da

Selen_Ozer

Yani biten bir şey gelmesi bazen çok uzun oluyor