Koku Sorunu

Mervedeniz159

Arkadaşlar iki tane kedim var biri dişi biri erkek.
Tyvaletlerini hergün temizlememe rağmen çok koku yapıuo sorun ne bulamıyorum napmamm gerekiyo

20 CEVAP

miasugok

Yaa başlarda hiç yaşanıyordum ana topakların dağılma sorununu bir kaç gündür ben de yaşıyorum acaba kedilerimiz çok eşelediği için mi oluyor ki

gunes09

Ben kumunun seviyesini az koyup günaşırı komple değiştirip yikiyorum kabını. Çünkü topaklari kakalari alınca illa ki biseyler kalıyor dağılmış oluyor idrar. Havalar sıcak... Ben çareyi böyle buldum memnunum kokusuz kum tercih ettiğim halde hiç kokmuyor

GoldenOdin

2 kediyi de Kısırlaştırırsanız bir problem kalmaz diye düşünüyorum

efruzg

Kedilerinin ikiside küçük kısırlaştırmak için....

Mervedeniz159

Ben onlarin cift olsun diye aldim hem kucukler hem kisirlastirmak en son cozum olmali bencee kizimin anne olmasini istiyorum oyuzden kisirlastirmayi en sona biraktim baska cozumler ariyorum