Koku Sorunu

Mervedeniz159

Arkadaşlar iki tane kedim var biri dişi biri erkek.
Tyvaletlerini hergün temizlememe rağmen çok koku yapıuo sorun ne bulamıyorum napmamm gerekiyo

20 CEVAP

KedimVar

Sanicat marsilya sabunlu kumu kullanabilirsiniz koku az oluyor. Oda kokularindan kullanabilirsiniz. Kumu daha sik temizleyebilirsiniz. Erkegi kisirlastirabilirsiniz. Yedikleri mama da diskilarinin kokmasina sebep oluyor olabilir. Mamayi degistirebilirsiniz.

nyancat

Ben sanicatten memnun değilim ama en iyisi dedikleri başka kum almaya cesaret edemiyorum topaklar olduğu gibi dağılıyor kedimin üstüne kum kokusu siniyor topaklanması iyi olsa geri kalanı çekilebilir durumlar

efruzg

Sacinate geçeli iki gün oldu çok yoğun sabun kokusu var kötü koku o yüzden alınmıyor bile odamız iki gündür hacı Şakir gibi kokuyor :D . Şimdilik nemnunum Bende amaa ağır koku sevmeyenlere tavsiye etmem

apovlitos

durumunuz o yavruların hepsine ayrı ayrı ve bir de hamile kediye ayrı bakım masrafını karşılayacak derecedeyse öncelikle kaliteli bir mama almalısınız. ardından ever clean less trail kum iyi gelecektir. bir de ever cleanin yenisi çıkmış çok iyi diye met ettiler pek bir bilgim yok. ayrıca yarı kapalı kum kabı da alabilirsiniz. oda spreyleri de buna bir çözüm tabii. ama kısırlaştırmayı düşünün derim. yavrulamaları size ne kadar tatlı görünse de bakımı hayli zor. ve bakımını yapamayacaksanız tüm yavrulara ve anneye yazık olacak demektir bu. iyi düşünün.

Cotontzu_Siri

Hangi kumu kullanıyorsunuz

Mervedeniz159

Mio pudrali

Mervedeniz159

Cogu yerde okudum erkek kediden kaynaklaniyormus ama bilmiyorum

Cotontzu_Siri

Erkek kedinizi kısırlaştırabilirsiniz. Biokats kedi kumu pudrası kullanabilirsiniz. Daha iyi bir kuma geçebilirsiniz.

Mervedeniz159

Kedi pudrasi nasil kulllaniliyor ise yariyormu

Cotontzu_Siri

Yarıyor diye duydum. Yorumlar iyi.

Cotontzu_Siri

O markanın kumunu da beğeniyorum.

Mervedeniz159

Sizde koku oluyormu

Cotontzu_Siri

Benim kedim yok

Mervedeniz159

Buyuk tuvaletinden cok kucuk tuvaletleri kokuyor

miasugok

Sanicatte ben de hiç koku sorunu yaşamıyorum daha doğrusu kum o kadar yoğun kokuyor ki kedimin tuvaletinin kokusunu alamıyorum belki de