Hangi Mama

XxBulut

Anket

royal canin
(7 oy)
pro plan
(2 oy)
diğer
(11 oy)
Toplam (20 oy)

Arkadaşlar kadar hep royal canin kullandım pro plana geçmeyi düşünüyorum sizce hangisi? pro plan sizin kedinizde yan etki yaptı mı? cevaplarsanız sevinirim

13 CEVAP

KedimVar

Proplan ve royal Cain gibi kotu mamalar yerine Acana veya orijen alin.

Cotontzu_Siri

Diğer tabii ki
Acana, orijen, applaws, naturea, now fresh, go!

yasement

Proplandan memnunuz kotu bir etkisini gormedik.

tubaozturk

Kedim royal cavanin kullanıyor memnunuz. Fakat hayvan deneyi yapıyorlar. Paketi açtıktan sonra öğrenmiştim. Tercih sizin :)

XxBulut

teşekkürler

GoldenOdin

Advance olabilir

Umiko

Ben Proplan kullanıyorum, çok memnunum. Veterinerler de tavsiye ediyor. Royal Canin yağlanma yapıyor diyorlar ama o sanırım kısırlaştırmadan sonrası için geçerli. Bir arkadaşım Royal Canin kullanıyor. Şu an için öyle bir problemleri yok.

SelinTuksal

umiko
proplan satmayan veteriner önermez onu hiç şüpheniz olmasın.

Selen_Ozer

Sorun kötü bir etkisi olduğu değil Sorun içeriği yetersiz onun yerine
Acana,Orijen gibi markalar kullanmanız daha iyi olucaktır

Royal canin süper

Cotontzu_Siri

Rc ve proplan diyenlerin sayısı, diğer diyenlere eşit :(

kediminnos

Proplan ve royal canin kullandim kotu bi etkisini gormedim. Ama iyi mamalar degilmis

Aydancat

Elbette acana
Tiliacutest nesi süper acaba içeriğinde neyi süper buldun? Hic kullandin mi da