Herkese Merhabalar Bir Süre Önce Kedim İshal Ve Kanlı Dışkılıyordu

semagolge

Veterinerimiz bunun birçok hastalık dolayısıyla olabileceğini söyledi bunları her biri için testler gerekliymiş bunun maaliyetli olacağı için eğer istersek şuan parazit kaynaklı kanama varmış gibi hareket etmeyi teklif etti ve bunun kesin çözüm olamayabileceğini de söyledi maddi imkanlarımdan ötürü bu tedaviyi kabul ettim kedim için 7 gün kadar nidazol 6 gün hap 14 gün boyunca da probiyotik kullandık ilaçlara başladıktan bir süre sonra önce kanama sonra ishal geçti fakat bugün yine (kedim karnı ağrıdığı zaman kumuna yetişemiyor) köşeye normal kıvamda ama kanlı dışkıladı gerçekten nu testlerin hepsini şuan yaptırmam imkansız ve çok çok çok üzgünüm ne yapmalıyım lütfen fikir verin

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun varsa ilinizde araştırma hayvan hastanesine götürün orda fiyatlar daha uygun oluyor ve araştırılırsın neden olduğu ile ilgili burdan birşey söylememiz yanlış olur çünkü tahlil yapılmadan herhangi bir sonuç çıkmaz malesef

duman_cat_world

Güncel....

semagolge

Ne demek istediniz ?