Kedilerde Corona Kendiliğinden Geçiyor Mu?

myluvchanel

Örneğin bir insan coronavirus e yakalanınca ilaçsız geçebiliyor peki kedilerde de durum böyle mi ?

1 CEVAP

simbakedi

hayir vucudunda her zaman kaliyor. derecesine gore de tedavisi degisir ama iyilesmiyor. guclu bagisiklik + stressiz yasamla bu sorundan en uzak sekilde yasiyorlar. bunlar zatrn saglikli kedide de saglanmasi gereken sartlar oldugu icin endiselenilmemesi gerekiyor asiri. tabi kotu bir durum hic olmasaydi ama kediler sahiplerini hissettikleri icin soyluyorum