Kedimle Aynı Yatakta Uyusam ?

minnakkediler

Arkadaşlar geceleri ben odamın kapısını kapattığım için kedim koridorda uyuyor ben bebişimi kendi odama alırsam geceleri kapıyı da açık bırakırsam kedim tuvaletini bulabilir mi gece odaya tuvaletini yapsın istemiyorum henüz 2 aylık bazıları unutur bulamaz dediler de ondan sordum

10 CEVAP

efruzg

Rahatlıkla bulur :) 2aylık iken kumu benim odamda oluyordu bazen balkona çıkarıyordum kabı.kendi rahatlık ile buluyordu yani :)

SelinTuksal

sanmıyorum. bulur bence. kumunu kendi odanıza alabilirsiniz veya.

KedimVar

Bulur.

Yampirik

bulur sıkıntı etmeyin

Denizzzzzz

Bulabilir tabikide hiç korkmayın

Goupe

benim kedimde benle yatıyo hatta kovsamda tepeme çıkıyo sabah gözlerimi kediyi kafamdan kaldırıp açıyorum :D bulur tuvaletini merak etmeyin zaten bulamasada kakasını etrafa yapmaz onlar sürekli bir yere yapmak için and içmişler :D:D:D

miasugok

Ben bi kaç kez kum kabının yerini değiştirdim sorun olmadı her seferinde bulup yaptı. Benim de sorunum şu romeoyu sahiplendiğimden beri odamda yatamıyorum dolaptaki boy aynasından deli gibi korkuyor kıyameti kopartıyor ordan oraya zıplıyor gidip aynaya tosluyor falan :(

KedimVar

Belki oyun pynuyordur yansimasiyla :) oyle yapan cok kedi var

Selen_Ozer

Odanız da kum sorun olabilir Kokudan öyle yapmanız içib baya koku salmayan kumunuz varsa iyi olur.
Kendisi bulabilir odanıza almanıza gerek yok

selimcanklnc

Benim kumu vs herşey odamda uyurken sağa sola dönüyorsanız uykunuzda ağırda dikkat edin sıcak olan tarafa geçip uyuyor ufaklık çok altıma aldım sıpayı uyurken :)