Peynir Verdim

minnakkediler

Arkadaşlar kedime az önce azıcık peynir verdim 2-3 parça minik ama şimdi kutusuna baktım da tam yağlıymış tuz da var bir şey olur mu ? :(

5 CEVAP

SelinTuksal

çok fazla vermediyseniz sıkıntı olmaz bence, çünkü arada ben de veriyorum

Umiko

O kadardan bir şey olmaz ama sürekli hale getirmeyin. En iyisi kendi kuru maması, onun dışına çıkmamakta fayda var.

akitalove

Bi zamanlar babamla beslerken babam hep peynirle besledi 2 ay boyunca

miasugok

Benim kedim de bugün kendim için doğrarken peynir istedi :( azıcık parmak uçlarıma sürüp yalattım baktım yiyor kıyamadım bir parça verdim. Hepsini bitiremedi ve peynir verdiğim yeri patileriyle işaretleyip gitti tabi ben ordan aldım peyniri ama yarım saattir orda peynir arıyoruz :(

Acaba yağsız ve tuzsuz peynir alıp arada versek sorun olur mu?

KedimVar

Miasugok
Yagsiz tuzsuz verseniz sikinti olmaz.

Minnakkediler
Sorun olmaz bir kerelikten.