Bıktım Artık Mantar Sorunundan

busraelif7

Ne yaptıysam geçmedi kedimin kulağındaki mantar, ecosinle yıkadım kalan ecosinle tüm evi sildim, funit kapsül kullandım aşısını vurdurdum, kremler sürdüm yok yok yok :( yeter valla bıktım kaç aydır gittikçe de büyüyor yok mu şöyle kesin çözümü budur diyebilecek biri...

17 CEVAP

bobby34

benim kedimde de şuan mantar var veteriner mantar aşısı yaptı eczaneden de travazol kremini aldım 2 gündür sürüyorum inşallah geçer

busraelif7

Travazol işe yaramadı ne yazık ki..