Kücük Irk Köpek Alanı

akitalove

Açikcasi instagramda bir kızdan özendim köpeğinin yerini o kadar cok hazrlamiski bende aynisinin bir faklisini yapmak istedim iste alıcagim.urunler
Not : önerileriniz varsa sizde ekleyebilirsiniz :)
https://www.google.com.tr/search?q=köpek+kulübesi&client=ms-android-samsung&sa=X&biw=360&bih=559&tbs=vw:l,ss:44&tbm=shop&prmd=isvn&srpd=8438216059901561519&prds=num:1,of:1,epd:8438216059901561519&ved=0ahUKEwjS7uX38vzVAhVpSZoKHR70D8MQgjYIlQY
Altina da yapbozlu sekilde musamba yatagı klubesi birkac kucuk pelus köpek oyuncaklari ayriyetten bu klube naasil kızımi sıfırdan malzeme almak istiyorum o yuzden eklemek istedikleriniz varsa ekleyin lütfen
Malzeme önerilerinde bulunabilirsiniz.

2 CEVAP

Lunasibirya

Vay canına eksik göremiyorum ben :D

akitalove

Tesekkurler :)