Kedi Check - Up

Seymasbl

Merhaba arkadaşlar kedilerinize senede bir defa check up yaptırıyor musunuz ? Benim erkek kedim 6 yaşında çok şükür bu yaşına kadar bir hastalık geçirmedi ama tabi yaş aldıkça korkmuyor değilim yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim 🐾

7 CEVAP

Renklipati

Evet bir yaşını geçti kedim bir kere yaptırdım ve tüm tahlilleri temiz çıktı bence yılda bir gerekli en azından baştan önlem alınır bir değeri bozuksa..patili dostunuza bir ömür mutluluklar sağlıklı ömürler versin Rabbim

Gimlihanim

Baktıranlar hangi değerlere baktırdıklarını bizimle de paylaşabilir mi? Biz en son hemogram ve biyokimya baktırdık. Başka nelere baktırmak gerekiyor acaba?

duman_cat_world

Merhaba,
Benimki 2.5 yaşında ve her yıl check-up yaptırıyoruz Rabbim’e şükür hiçbir hastalığımız çıkmadı 🧿💙🙏

Warriorsans

Şans henüz bizle 4,5 aydır beraber ama ileride büyük ihtimalle yaptırırım.

zfrshn

Güvenilir tam teşkilatlı bir vette yaptırmak lazım hangi donelere baktırdınız yaptırdık diyenler sadece böbrek fonsiyonları ve değerlerine baktırmak bile mesele kaç tl ödediniz nerde yaptırdınız?

zfrshn

Tam teşkilatlı bakılması 3000 den aşşağı tutmaz sanıyorum sadece 3 lü test bile kimbilir kaç tl şuan.

Seymasbl

Daha detaylı yazarsanız çok mutlu olurum ben kedime hiç baktırmadım bu zamana kadar neye bakıyorlar nelere bakmaları önemli vs tekrardan teşekkürler herkese