İmza Kampanyası

pasakli_

Biliyorsunuz ki son dönemlerde mama fiyatlarında olağanüstü zamlar gerçekleşti. En azından KDV kaldırılması için pawpaw ve change bir kampanya başlattı. Bu imzalarla birçok düzensiz iş düzene gşrdi imzalarınızla destek vermeniz hepimiz için çok önemli.
https://chng.it/kyhfhqMMVL buradan ulaşabilirsiniz

11 CEVAP

Palyaco

Guzel hemen destekleyelim KDV kalkarsa firmalar indirir insallah

missAybuke

Lütfen üşenmeyip herkes imzalasın. İçinde gerçek et olmadığına yüzde yüz inandığım mamalar dahi uçmuş akıl alır gibi değil. Savaşta mıyız neyin nesi bu!

Warriorsans

Hemen imzaladım inşallah indirilir KDV si

orhdoner

Çok teşekkürler hemen imzalayalım ve paylaşalım 🙏❤️👏👏👏

cat_expert

Bir işe yaramayacak ama yine de imzaladım.

Aliye87

Katıldık, inşallah sonuç alınır.

duman_cat_world

👏👏 destek verelim lütfen, çocuklarımızın temel besini olan kuru mamalardan KDV kaldırılsın! 👍 kamuoyu oluşturalım🙏

Gimlihanim

Hemen imzalayıp paylaşalımm. Teşekkürler bizimle de paylaştığınız için 🙏🏻😊

Miscatt

Üşenmeyelim imzalayalım. Dostlarımız için 🙏🏻
İmzalayıp her yerde paylaştım teşekkürler 🙏🏻

Hemen imzaladım🙏 çocuklarımızın maması lüks değil ihtiyaç çünkü...

pasakli_

Çok teşekkür ederim. Arkadaşlar biz birbirimizin arkasında duralım ki bir şeylere dur diyebilelim.
Umarım duyulur sesimiz. change üzerinden herkes kampanya açabiliyor ne kadar çok tepki koyarsak dikkat çekeriz