Kopegim Çok Sakin

Kadirbyrk

Arkadaslar cesur cok sicakkanli cok samimi bir yavru oyleki daha hayati boyunca gormedigi kisiler bile bahcemize geldiginde cok mutlu oluyor kosusturuyor bu tabikide guzel bisey hosuma gidiyor ama hani bahceyi koruma amacli degil kendisini koruma amacli veya diyelimki bahceyi koruma amacli olsun birisi geldiginde umrunda olmaz sadece gece ama sabah asiri sicakkanli bu nasil duzelir veya duzelirmi buyudugndemi olur fln bilen varsa yazabilirmi bu arada yanlis anlamayim tabikide kopegimin her gelene gidene tanimadigi kisilere havlamasini saldirmasini istemem birileri geldiginde mutlu olmasi benide mutlu ediyor ama bana asiri fazla geldi sogrumu sizce

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kıymetini bilin. Benimki çoban köpeği gibi

Selen_Ozer

:DDDD ahaha ne güldüm be

Selen_Ozer

Siri üzme ezgiyii :DD

busomovic

Henüz 2 aylıkmış, 5-6 aylık olduğunda bulunduğu yeri alanı olarak sahiplenmeye başlar, sonrasında da doğal olarak alanını korur :)