Kopek İrki

Kadirbyrk

Arkadaslar hatirlarsaniz bu soruyu cesur kucukkende sormustum ama biraz buyusun belli olmuyor demistiniz belki hala belli olmuyodur ama genede bir atayim olmadi birazdaha buyuyunce atarim ha bide lutfen irk hastasi safkanci fln diye dusunmeyin ben bu kopegin kirma olduguni zaten biliyorum sadece merak ediyorum

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Belgian malinois ile açk kırması gibi. İdeal bekçi köpeği :)

SelinTuksal

ağız yapısı ve tüy rengi biraz alman kurdunu andırıyor.

Kadirbyrk

Bende alman kurdu ile belcika kurdu diye dusunuyorum ama bekciliklen alakasi yok zaten bir soru daha sordum ordada gormussunuzdur belki cok sicakkanli :)

Cotontzu_Siri

Karakter hep cinsine uygun olmayabiliyor :)