Kedi Kısırlaştırma Sonrası

Lolaaacatt

Merhaba kedim kısırlaştırıldı o bölgede ki tüyler traş edildi ne kadar sürede çıkar sizin ki ne kadar sürede çıkmıştı?

9 CEVAP

Renklipati

1,5 ayda baya uzuyor,bizim 2.ayda neredeyse eski haline döndü, dişi kedim..çok geçmiş olsun sizede

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle benim dişi kedimin çok zor uzadı hemen çıkmıyor ama uzuyor zamanla merak etmeyin sağlığı yerinde olunca herşey oluyor 🙏☺️

Gimlihanim

En az 2 ay gibi bir sürede uzar diye düşünüyorum. Kediden kediye değişir tabi.

Arzbala

Ben kısırlaştıralı 3 hafta oldu baya çıktı diğer tüyleriyle eşit değil ama kapandı derisi.

cat_expert

İlerleyen yaşlarda daha uzun sürüyor uzaması ama 1-2 yaşına kadar hızlı uzuyor tüyleri.

gulsump

Kedimi kısırlaştıralı beş ay oldu, ameliyat bölgesini ve etrafını çok tıraş etmişlerdi kedim uzun tüylü olduğu için tam olarak uzamadı. Çok bariz olmasa da biraz belli oluyor tüylerinin kesildiği.

Çok geçmiş olsun, 1-2 aya toparlıyor 🙏

Lolaaacatt

Teşekkür ederim cevaplarınız için🤗

Lolaaacatt

Hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için😺