Kedimin Kilosu Nasıl

kuruvasan

Merhaba arkadaşlar kedimi mayıs ayında kısırlaştırdık aradan baya zaman geçti ozamanlar kilosu azdı 2.5 kilo filandi şuan 1 yaşında ve kilosu 4kg bundan 3 4 ay önce 4.5 kilo idi ve birkaç hafta öncede 4.2 kg dı suan 4 kg acaba böyle kilo vermesi normalmidir bu arada kedim dışı kullandığım mama exclusion kısır kedi maması

3 CEVAP

Lavinia17

hareketleri,yemesi ve dışkısı nasil?

Warriorsans

Exculusion kilo vermesini sağlayan bir mama ama bir anda kilo veriyorsa iyi bir şey değil. Kedinizin biraz fazlalığı varmış şu an kilosu iyi gibi takip edin bakalım kilo vermeye devam ederse veterinere danışmakta ve bir sağlık sorunu var mı öğrenmekte fayda var

kuruvasan

Hm suan bi sağlık sorunu yok yemesi içmesi kakasi tuvaleti yerinde yani gördüğüm kadarıyla