15 Kg Kuru Mama Elimde Kaldi

emre536

Kedilerim için bir siteden mystic kedi maması aldım ancak yemediler çok az yiyorlar begenmediler keşke önce tester ürünü alıp deneseydim fiyatını uygun görünce almak istedim aldım ve şimdi elimde kaldı ,tekrar mama alamam malesef geri iade edemez miyim açıldığı için almazlar mi sizce ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

10 CEVAP

reinefee17

Bahsettiğiniz markayı bilmiyorum ama bence bir kez yemedilerse bir daha yemezler ürünü geri iade edemezsiniz muhtemelen çünkü açılmış üstelik sorunsuz gelmiş sadece kedileriniz yememiş bence sokak kedilerine verin

Palyaco

Zamanla alınırlar ilkkez verdiyseniz

emre536

Aslında yiyorlar ama az az sevmediklerini düşünüyorum diskilarinda şimdilik bir sorun ile karşılaşmadım tek sorun isteksiz yemeleri açık mama satan yerlere verebilir miyim sizce alırlar mı

Micika

Bence daha önce kullandığınız mamadan bir kilo alın ve bir hafta karıştırarak verin mama geçişleri zor oluyor

huqi

iade alınmaz, sokak kedilerine verin bence

simbakedi

yaş mamayla da karıştırmayı deneyebilirsiniz bir süre, sonra yaş mama miktarını giderek azalttığınızda kuru mama kalır yalnızca. böyle de denenebilir, umarım yerler

Lils

Mystic daha önce bir kişiden iade almıştı 15kg mamayı. Firmay maille ulaşın. Belki başka çeşit gönderirler. O kişiye o şekilde yapmışlardı.

emre536

Düne göre biraz daha ilgi gösterdiler , her zaman 15 kg mama aldığım için
kedilerime sokaktaki kedilere de kendi kedilerimin rizkindan veriyorum elimden geldiğince gücümün yettiğince ve tekrar 15 kg mama alma imkanım olsaydı hepsini verirdim sokaktaki kedilere ilginize ve cevaplarınız için teşekkür ederim

Hangi sehirdesiniz ben satın alabilirim mystic kullanıyorum

emre536

Hermos gıda yetkilileri ile iletişime geçtim çok ilgilendiler elimdeki ürünü gonderdim ve bana yeni mama göndereceklerini söylediler