En İyi Kedi Maltı Hangisi

bobby34

Kedime malt almak istiyorum ama hangisi iyi bilmiyorum bir öneriniz varmı

3 CEVAP

huqi

En çok gimcat, trixie kullanan var.
Ben de gimcat kullanıyorum kedilerim tadını seviyor ve işe yarıyor fakat her geçen gün fiyatı daha da artıyor, belki de daha uygun fiyatlı bi markay geçerim. Trixie daha uygun fiyatlı gimcat e göre

Aliye87

Gim Cat'le başladık. Severek de tüketiyor. Başka marka da almayı düşünmem.

putmeinatrance

Benim ilk aldığım malttır Trixie bir kere bile kusmadı attığı tüyleri dışkısında görebiliyorum gramaj olarak oldukça büyük uzun süre götürüyor diğer seçenek işte Vet's plus hangisine denk gelirsem onu alıyorum