Sanabelle Mi Exclusion Mu

bobby34

Kedime malt almak istiyorum ama hangisi iyi bilmiyorum bir öneriniz varmı

3 CEVAP

simbakedi

malt mı mama mı? mama olaraksa sanabelle daha güvenilir bence, daha uzun zamandır piyasadalar. exclusion ile de çok şikayet yok ancak uzun vadede sonuçları bilinmiyor + yeni bir mama. malt olarak da gimcat, biofeline, vetsplus, trixie, zoovital en önerilenler

citirbebegim

Sanabelle mama öneririm

putmeinatrance

Sanabelle et içeriği olarak daha iyi ama genel içerik dengesine baktığımızda Exclusion bir tık daha önde aralarında çok çok büyük fark yok ikisi de çoğu mamaya göre kaliteli mamalar dönüşümlü kullanabilirsiniz kedinize hangisi iyi gelirse onunla devam edersiniz