Kedim Hamileyse Kizginliga Girermi

Ezgikya

Kedim bi ara kaybolmustu acaba o sira baska kedilerlemi birlikte oldu hic bilmiyorum yavrucuklari olacagi zaman kizginliga girermi yinede

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

Hayır girmez

betulaltundal

Hamileyken değil ama yavrular henüz sütten kesilmeden girebilir doğumdan sonra. Bebekler sütten kesilir kesilmez kısırlaştırmanız gerekir.

Ezgikya

Daha bisi belli degil disari ciktigi icin acaba oyle bisi varmi merak ettim hamileyken kizginliga girmezmis ogrenmis oldum tesekkur ederim