Lütfen Açıklamayı Okuyun.

nisacar

Dostlarım, biliyorum hiç birimiz yardıma muhtaç can görmeye dayanamıyoruz, çünkü hiç birine yetemiyoruz. Keşke her şey kolay olsa her birine yetişsek herkes kapısına mama su koysa keşke barınaklar yaşanabilir hale getirilse keşke evcil hayvanlar terkedilmese bütün tedavi ve mamalar bu kadar pahalı olmasa... Ben de bugün sizlerden yetemediğim bir can için bir şey istemek için buradayım. Fotoğrafta gördüğünüz güzellik kuzenimin kyk yurdunda gizlice baktığı ve tüm masraflarını kendisinin yettiğince karşıladığı bir can. Maalesef ıslak fip teşhisi aldı ve çok ilerlemiş durumda. Bir an önce gs tedavisine başlanması gerek ancak toplayabildiğimiz para 550₺, bir şişe ilaç en düşük segment 66$
Ve başlanmazsa acı çekmemesi için yapılabilecek tek şey ötenazi maalesef. Beş lira dahi onun için çok önemli. Gerekli bilgileri paylaşıyorum, instagram üzerinden bakabilir klinikten de kontrol ettirebilirsiniz. Buraya kadar okuyanlara teşekkür ederim. Hepimizin yavruları sağlıkla huzurla yaşasın 🙏🏼

https://instagram.com/fipsurmeli?utm_medium=copy_link

4 CEVAP

orhdoner

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Allah razı olsun ilgilenen kişilerden de umarım çocuk kurtulur 🙏Paylaşıyorum hemen hesaptan ben de 🙏

nisacar

Çok teşekkür ederim bugüne kadar pek çok konuda destek verdiniz harikasınız🙏🏼 @orhdoner

Warriorsans

İnşallah biran önce sağlığına kavuşur 😔

Merhaba acil şifalar diliyorum. Paylaşım yaptım ama instagramdan toplamak çok zor. Twitter hesabı açıp ordan insanları etiketleyerek ve paylaşımlarla güven sağlayarak daha çok ulaşabilirsiniz insanlara. @fipwarriorrifki hesabında biz etiket yapmıştık paylaşım istemiştik. Yorumlardan bulabilirsiniz etiketlediğimiz kişileri. Onları da etiketleyin