Corona Virüslü İki Kedi

Merhaba evdeki kedimde koronavirüs var dışardan yeni bir kedi sahiplendim ondanda koronavirüs varmış bir araya gelmesi risk oluşturur mu

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba birşey olacağını sanmıyorum hayırlı olsun bu arasa Allah uzun sağlıklı ömürler versin 🙏 çok geçmiş olsun ikisinin de bağışıklığı güçlü olursa hastalığı baskılanır bu yüzden bol bol evde haşlama tavuk et kemik suları ev yapımı yoğurt ya da kefir verebilirsiniz. Ne kadar güçlü beslenirse o kadar iyi olur hastalığa karşı dirençli olurlar.

Çok teşekkürlerr