Kedim Aşıdan Sonra Halsizleşti.

Herkese merhaba.Dostuma bugün veterinerde ikinci iç dış paraziti yaptırdım.(iç parazit hap) Veterinerden geleli 4 saat oldu.Normalde yerinde durmayan Bulut, geldiğimiz süreden beri böyle halsiz bir şekilde yatıyor.Anormal bir durum mu var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim 🙏

5 CEVAP

Palyaco

4 ve 5 gün sürüyor korkmayın vest plus bağışıklık güçlendirici herkese tavsiye ederim

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun iç parazit hapından sonra bazen halsizlik olabiliyor bu şekilde merak etmeyin yarına kadar birşeyi kalmaz diye düşünüyorum.

cat_expert

Aşıların halsizlik, uyku, kusma, ateş gibi yan etkileri olabilir normaldir.

Ayrıca bazı kediler fazlaca strese girebiliyor farklı bir mekana girdiklerinde eve döndüklerinde hareketlerinde bir süre farklılık olabilir kısa sürede toparlanacaktır pamuk çocuk :)))

merhaba, cat_expert'in dediğini yazacaktım ben de. benim kızım da dışarı çıktığı zaman çok stres oluyor ve eve geldiğinde önce bütün evi geziyor sonra uyuyor. yani halsizliği aslında dışarı çıktığı için stres oluşuna da bağlı olabilir 😊

Hepinize çok teşekkür ederim umarım eski enerjisine kısa süre içerisinde döner :)