Iki Mama Kullanımı

Mehmetneroo

Evet son zamanlarda kedimin tüy dökümü kaynaklı vitamin ve furminator ile hala tüy dökümü aşırı yoğun şuan mystic kitten tavuklu mama kullanıyoruz ama iki mama kullanmak istiyorum hem mystic hem farklı ve tavuk olmayan bir mama önerisi düşünüyorum önerisi olan ya da bu tüy dökülmeleri için fikri olan var mı . Çünkü az buz değil bayağı dökülme var

2 CEVAP

Palyaco

Tüy dökümü için hodon yağı oda royalde var karistirabilirsiniz tavuklu tavukluyla karistirin

Mehmetneroo

Tavuk alerjisi olabilir diye düşünüyorum