Kedim Sürekli Evden Kaçıyor

Bayanminnak

Evimiz müstakil. Kedi de durup durup evden kaçıyor. Hani hep bahçede. Ama eve zorla sokuyorum resmen. Girmek istemiyor. Onu da geçtim, yoldan geçenlerin peşine takılmaya kalkıyormuş. Kac kişi söyledi bunu bana. Ben ne yapacağım ? Bahceye de salmak istemiyorum. Diger kediler aşırı pireli. Ilacli ama gene de korkuyorum iste. Ne yapabilirim ? Var mi başına gelen biri ?

4 CEVAP

KedimVar

Ne kadar isterse istesin disari cikarmayin. Cikabilecegi yerleri kapali tutun. Bir sure sonra unutacaktir.

KedimVar

Bir de kisirlastirin.

KedimVar

Yasi geldiginde.

Yampirik

Kisir degilse disari cikma egilimi artar. Ve disariyi bir kere kesfettigi icin de surekli kaciyor olabilir.