Kedimin Cikardigi Tuhaf Ses

Benim1kedimvar

Şu anda kedim sinek kovalıyor Çok da uzun bir zaman olmadı hani çok da yorulmadı ama değişik bir ses çıkartıyor Koklama sesinin daha fazla sesli hali gibi Bu normal bir şey mi daha öncesinde kovalarken hiç böyle bir şey olmamıştı

bir de kendimi az biraz kilo aldı bununla bir bağlantısı olabilir mi

3 CEVAP

Zeynooo

Avını korkutmak istemiş ya da yakalayamadığı için sinirlenmiş olabilir bence telaşa gerek yok . Kilo alması da normal yani yetişkin değilse . Büyümeye gidiyor diye dusunuyirun

Aysenurbsgn

Avlarına kenetlendikleri sırada tuhaf sesler çıkarırlar öyle. Sıkıntı değil yani

Benim1kedimvar

Ağzını titretmiyordu bana saglik sorunu gibi geldi