Gözlerini Ilık Çayla Sildim

Lunasibirya

Arkadaşlar hatırlarsanız bir soru açmıştım bu yavrularla ilgili gözleri intihap lanmıştı sizde bana göz damlası Ve ılık çay önermiştiniz ben ilk ılık çayla sildim göz damlası damlatmadım 2 3 gün de geçti sonra ikiz kedilerin birine gözümün önünde bir araba çarpıp kaçtı hemen aldım biranda miyavlamaları durdu gözü açık gitti veterinere götürecektim ama saat 9:30 ve açık veteriner Yok ben mamalarını 9:30 da veriyorum çünkü sonra burnundan kan geldi ve Melek oldu :((( kaçıp gitti ya bir insan bu kadar cani olamaz! Sonra onu gömdüm :( 2 yavru kaldı onlara ev yaptım hiç kimse sahiplenmiyor daha 3 aylıklar sağlıklı Ve sevgi dolular :) birde bu gri kediciği buldum çok tatlı birşey:)

2 CEVAP

Zeynooo

Umarım bu küçük sevimli canları en kısa sürede sahiplenirler . Üzülmeyin içinizi ferah tutun . Ilık çay iyi geliyir bende yapmistim

Lunasibirya

Umarım sahiplenirler çok teşekkür ederim:D