Kedimin Poposunda Çiş Olmayan Sarı Bir Şey

simsek_sevval

Kedimi (erkek) bir ay önce kısırlaştırdık az önce tuvaletten çıktığında ameliyat olduğu yerden çiş değil sarı bir şey vardı iltihap olduğunu düşünüyorum yaşayan var mı yardımcı olur musunuz daha önce ki petlere baktım iç parazit olduğunu yazmışlar ama açıları tam

3 CEVAP

edadnmzr

Benim kedimde gelmiyor kızgınlık, çiftleştme belirtisi falan da olmadı acaba kısırlaştırma operasyonu mu tam yapılmadı ya da çiş olmadığına emin misiniz? Tuvaletten çıkmış sonuçta 🤷🏼‍♀️

nilkocakurt

iç parazit olacağını sanmıyorum, istediği kadar kısırlaşsın ben köpeğimden biliyorum. kedilerim daha kızmadı ama o sarı şey her neyse köpeğimde hala ara sıra geliyor. 😩🤷🏼‍♀️

Gimlihanim

Biz de kızımı yakın zamanda kısırlaştırdık. Veteriner iyileşme sürecinde sarı sıvı olabilir, korkmayın demişti. Gerçekten de yaranın üzerinde biraz biraz görüyorduk. Ancak aynı şey midir bilmiyorum. Veterinerinize bir sormanızı tavsiye ederim. Geçmiş olsun 🙏🏻