Sokak Kedimin Cinsi

blackkk

Merhabalar. Yaklaşık 2 ay önce fotoğraflarını aşağıya eklediğim canım kedimi sokaktan sahiplendim. Sokaktan sahiplendiğim için de hep gri tekir olduğunu düşünmüştüm. Geçen gün arkadaşım görünce ,sanırım kedin british-tekir kırması tüyleri çok yumuşak falan, dedi. Ben de merak ettim. Sizce kedimin cinsi ne?

10 CEVAP

Lils

Tekir. Britishlerin yüzleri daha yuvarlak oluyor ve British olması için 4 nesil safkan British olmalı. Bu arada tekir olması ile tüy sertliğinin bir alakası yok. Tekir olduğu halde yumuşak tüylü olabilir. Tüylerinin uzunluğu ve yapısına göre değişiyor genelde.

blackkk

Teşekkürler☺️
@edadnmzr ahaha iştahı bayağı yerinde😂 kısırlaştırdıktan sonra da birazcık kilo aldı☺️

blackkk

Cevabınız için teşekkürler☺️ Zaten direkt british olduğunu değil, belki ebeveynlerinden birinin british olma ihtimali var mı sizce onu sormak istemiştim. Safkan british falan olduğunu değil yani😅

bademk

Dünya güzeli bir tekir benceee

buusracikk

Çok güzel bir tekir 🥰

blackkk

Teşekkürlerini iletti sizlere ehehehe 💕💕

Latahzen27

Tekir ve sarmanlar aşktir😍😍bide simokinler

edadnmzr

Çok güzel bir kedi maşallah iştahı da yerinde galiba 😂🥰 cinsi bence de tekir, tüyü kadar ömrü olsun ❤️

orhdoner

Mehtaba çok tatlı maşallah ben anlamıyorum cinsinden ama hepsini yerim ❤️❤️🥰Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah 🙏

blackkk

Aminn🙏🏻 İyi dilekleriniz için teşekkürler☺️